iPhone 7, Ocean Silver csillámtok glitter ezüst termékről 5 értékelés
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
3 890 Ft
Fényes ezüst csillámokkal díszített kemény hátlapú védőtok. Különleges kialakításának köszönhetően mostantól gyönyörűen és élénken csillog a legújabb iPhone-od. Elegáns feltűnő és egyedi védelem a készülékházad minden pontjának. Erősített és átlátszó nyúlásmentes tpu szilikontok, ami nem karcolja a készüléked hátlapját és védelmet nyújt az elejtések ellen.
Ha 12:00-ig rendelsz, expressz szállítással már a következő munkanapon kézbe veheted a csomagod!
15 napos teljes körű pénz-visszafizetési garancia minden termékünkre!
Kizárólag prémium minőségű termékeket gyártunk, hogy te is elégedett legyél vele!
A fizetés és a bejelentkezés is titkosított SSL kapcsolaton keresztül történik.
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
MARTIN (megerősített tulajdonos) –
Gyors és pontos kiszolgálás, segítőkész hozzáállás, nagyon ajánlom mindenkinek aki megbízható helyről vásárolna.
JUDIT (megerősített tulajdonos) –
Megfelel a leírásnak, jól illeszkedik, szép a megjelenése, az már az én hibám, hogy kisebb telefonokhoz vagyok szokva.
EMESE (megerősített tulajdonos) –
Nagyon pontosan illeszkedő, jó anyagú tok. Nem teszi túl naggyá a telefont, kellemes a fogása. A gombok nyomáspontja nem rosszabb (sőt, talán jobb! ), mint tok nélkül.
ÁGNES (megerősített tulajdonos) –
A toknak köszönhetően masszív és biztos fogása lett a telefonnak. Nagyon elégedett ezzel a termékkel és a gyors kiszállítással is.
ANIKÓ (megerősített tulajdonos) –
Szerencsére nem a legvékonyabb, nyúlós tokra tervezik a dizájnokat, így valószínűleg még véd is a hátlap!