OnePlus 8T telefontok, Rugged Carbon fekete ütésálló termékről 4 értékelés
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Ideiglenes készlethiány
4 290 Ft
Elfogyott
Megerősített védelem, fekete színben, elegáns karbon mintázattal kiegészítve. Precíziós kialakítás, megerősített légpárnás zónákkal. Tökéletes védelem a készüléknek, extrém körülmények között is. Egyedülállóan OnePlus 8T-re tervezve.
LÁSZLÓ (megerősített tulajdonos) –
A gyári telefon tok karcolja a telefonomat, így olyat kerestem ami gumírozott de kellően véd, és ez nagyon bevált.
ANTHONY (megerősített tulajdonos) –
Ezt a tokot találtam a legmegfelelőbbnek a telefonomhoz, elsősorban a színe és a külalakja, tapintása (nem csúszik) miatt választottam ezt a telefontokot.
LAURA (megerősített tulajdonos) –
Előzőleg is ilyen tokot vásároltam telefonomhoz , es nagyon meg voltam elégedve vele. Sajnos tönkrement, funkcióját remekül ellátva. Többször védte meg telefonom leeséskor.
ERIK (megerősített tulajdonos) –
Remek védőtok. Nem túl vaskos, így nem változtatja féltéglává a telefont, de a szükséges helyeken elegendő anyag van benne, hogy baleset esetén megvédje.