iPhone XS, Vintage Series Black igazi bőrtok fekete termékről 5 értékelés
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
4 190 Ft
Valódi bőr minőséget képviselő kiegészítő, könnyen tisztítható pu bőrből, a tok belső felén mikroszálas borítással. A por taszító kialakításnak köszönhetően tökéletesen védi a hátlapot a karcolódásoktól és a szennyeződésektől is. A készülék felső élét teljes mértékig elfedi a tok az alsó csatlakozónyílások maradnak csak nyitottan a könnyű hozzáférhetőség érdekében.
Ha 12:00-ig rendelsz, expressz szállítással már a következő munkanapon kézbe veheted a csomagod!
15 napos teljes körű pénz-visszafizetési garancia minden termékünkre!
Kizárólag prémium minőségű termékeket gyártunk, hogy te is elégedett legyél vele!
A fizetés és a bejelentkezés is titkosított SSL kapcsolaton keresztül történik.
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
ERIK (megerősített tulajdonos) –
Az első héten kicsit szokatlan volt a tapintása, de mostanra már megszoktam és tökéletes. Kényelmesen elfér a zsebemben is és nem húzza le, mint a legtöbb tok.
ELEMÉR (megerősített tulajdonos) –
Már régebben is tetszett az ilyen típusu tok, de az akkori telefonomhoz nem volt. Tetszik, remélem beválik. Szerintem jobban véd, mint a fólia.
ESZTI (megerősített tulajdonos) –
Tetszik a kialakítáa és a minősége. Pont eléggé tapad a felülete ahhoz, hogy nehogy lecsússzon a telefon egy asztalról
CSABA (megerősített tulajdonos) –
Védőtokot akartam venni az új mobiltelefonomhoz, na meg valamit amivel védhető mobilom érintőképernyője.
BARBARA (megerősített tulajdonos) –
Ismerem a márkát, bevált, kedvelem. Jó minőség, strapabíró kialakítás és jó fogás, több színben is rendeltem.